Viladomy


Jedinečný projekt v regionu

Projekt tzv. viladomů je ojedinělým projektem v regionu. Slučuje bydlení v bytovém domě s výhodami a pohodlím rodinného domu v exkluzivní lokalitě Nad Zámkem v Uherském Brodě.

Viladomy jsou šestibytové domy, sestavené ze dvou modulů - domů o třech bytových jednotkách. Každý dům má samostatné schodiště a sestává ze tří bytů o velikosti 2+kk a 3+kk. Byty jsou hlavními pokoji orientovány na jih, na tuto stranu má každý i přímý vstup na balkon, terasu či předzahrádku.


Moderní technologie a vysoký standard

Byty budou budovány ve vysokém standardu, technologií výstavby obdobnou s výstavbou rodinných domů. Hlavním stavebním materiálem bude keramický blok typu Therm, omítky jádrové s krycím štukem, rozvody TV/SAT signálu do každého pokoje, topení bude zajištěno moderními elektrickými infrapanely s velmi nízkou spotřebou. Teplota v každém pokoji pak bude regulována samostatně elektrickým termostatem. Podlahové krytiny, vnitřní dveře, obklady a dlažby koupelen a WC budou dodány dle požadavků majitele bytu.

Jako nadstandard bude každý podstřešní byt vybaven klimatizací, satelitní anténou, pro komunikaci s příchozími pak videotelefonem a vstup do domu bude opatřen elektronickým zámkem.


Vlastní zahrádka a parkovací místo

Byty budou taky velmi úsporné ve spojitosti s náklady na bydlení - žádné poplatky za splátky tzv. „revitalizace“, žádné poplatky za dálkový přenos tepla apod. Každý byt bude vybaven měřidly a každý majitel zaplatí pouze tolik, kolik sám spotřeboval a tomu dodavateli energie, kterého si sám vybere. Nízkou spotřebu všech spotřebičů v domácnosti pak zajistí dvousazbový elektroměr s 20-ti hodinovým nízkým tarifem.

To co odlišuje tento typ bydlení od ostatních bytových domů je zejména vlastní zahrádka a parkovací místo pro každý byt v domě. Majitel bytu tedy nebude omezen jen na svůj balkon, jako u ostatních bytů v regionu, ale bude moci strávit svůj volný čas i grilováním, zahradničením, děti pak hrou na vlastním pískovišti, a to přímo za domem na vlastní zahrádce. Díky vlastnímu parkovacímu místu u domu pak odpadne každodenní starost s parkováním. Klidné prostředí, slunná lokalita a blízkost přírody jen podtrhuje tuto exkluzivní nabídku bydlení.


Chcete vědet o projektu více?

Další informace, včetně financování a dostupnosti bytů, se dozvíte na samostatných webových stránkách. Přejít na stránky projektu.

Galerie

Prohlédněte si vizualizaci a průběh stavby viladomů
  • viladomy-1-960x675
  • viladomy-2-960x675
  • viladomy-3-960x675
  • viladomy-4-960x675
  • viladomy-5-960x675