Jabloňová II.

Prodej stavebních pozemků pro výstavbu samostatně stojících rodinných domů.
Pozemky budou zasíťovány (vodovod, kanalizace, rozvody NN, komunikace) v průběhu roku 2020.

Město Uherský Brod přispívá až 200 000 Kč

Stavíte dům nebo zvažujete nad vlastním bydlením? Uherský Brod Vám může přispět částkou 200 000 Kč, které Vám jako podpora výstavby rodinných domů mohou být vyplaceny.

Podpora výstavby rodinných domů nese název „Programu podpory výstavby bydlení v rodinných domech v Uherském Brodě“. Podmínkou je kolaudace domu a také schopnost doložit dokumenty, které se týkají žádosti (na určeném formuláři, ve lhůtě, s podpisem, bez dluhů vůči Uherskému Brodu a s nutností trvalého bydliště) o tuto formu podpory a také s požadovanými přílohami v podobě výpisu z katastru nemovitostí s katastrální mapou vašeho rodinného domu, souhlas s kolaudací ve všech oblastech (voda, elektřina, zemní plyn, kanalizace, komunikace a veřejné osvětlení…) a dokumenty o pořízení pozemku. Ještě je potřeba doložit, že jste v minulosti podobnou podporu nečerpal a pak už jen čekáte na schválení, zda máte dokumenty v pořádku a Vaše žádost bude schválena.

Podpora výstavby v částce dvou set tisíc korun není nic, co jen tak najdete na chodníku každá finanční pomoc je dobrá. Pokud splňujete podmínky pro její vyplacení, pak by byla škoda, abyste si ji nechali uniknout.

Pro více informací ohledně této podpory kontaktujte prosím paní Horenskou z První realitní, tel. 602 52 92 42.